Haberler

Genel

29 Nisan - 17 Mayıs Tam Kapanma

Alanya'ya gelen değerli ziyaretçilerimize Türkiye'nin korona (covid - 19) salgını önlemleri nedeniyle 29 Nisan - 17 Mayıs tarihleri arasında tamamen kapanacağını bildirmek istiyoruz. Bunun son kapanma olmasını gerçekten umuyoruz. Cumhurbaşkanı'mız Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Türkiye'nin koronavirüsün yayılmasını engellemek için Perşembe akşamından 17 Mayıs'a kadar tam bir kapanma uygulayacağını duyurdu.
Genel

Alanya'ya Altın Ödül

Hollanda'nın en büyük seyahat sitelerinden biri Reisgraag.nl tarafından Alanya'ya altın ödülü verildi. Alanya'ya turist bölgesi olarak tüm incelemeler arasında en iyi seyahat destinasyonu seçildi. Bu ödülü hakeden Alanya'yı tebrik ederiz dendi. Hollandalı Reisgraag.nl tur operatörleri ve ülkeleri hakkında incelemelerin yapıldığı bir platformdur ve...
Genel

Türkiye'de Kapanma

Türkiye'de 31 Aralık saat 21:00'den 4 Ocak 05:00'e kadar tam kapanma uygulanacak. Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aralık ayından itibaren ülke çapında tam kapanma getirileceğini açıkladı. 31 Aralık 2020 21:00 ile 4 Ocak 2021 05:00 arasında, sokağa çıkma yasağı, gıda ve acil tıbbi durumlar haricinde evde kalınması zorunluluğunu kapsamaktadır.
Bize Ulaşın

Yeniliklerden Haberdar Olun

Bültenimize abone olun ve AVM'miz ile ilgili en son haberler ve kampanya bildirimlerini alın.