Web Sİte Kullanım Şartları

www.timecentermall.ru/ web sitesi Time Center Alışveriş Merkezi'ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Time Center Alışveriş Merkezi'ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.
Sitedeki Linkler
http://www.timecentermall.ru sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.
İçerik Kullanımı www.timecentermall.ru tarafından yazılan yazıların ve www.timecentermall.ru tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.

Kullanım Şartları
- Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
- Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.
1. Bu yazı www.timecentermall.ru'dan alınmıştır
2. Kaynak : www.timecentermall.ru
3. Yada sitenizden www.timecentermall.ru adresine link vermelisiniz.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını www.timecentermall.ru adına VENÜS ALIŞVERİŞ MERKEZİ İŞL.TİC.İNŞ.TİC.SAN.A.Ş. saklı tutar.

Bize Ulaşın

Yeniliklerden Haberdar Olun

Bültenimize abone olun ve AVM'miz ile ilgili en son haberler ve kampanya bildirimlerini alın.